• ŠKD

• Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD sa podáva spravidla pri zápise do 1. ročníka. Žiadosť sa pri zápise vypíše len na prvej strane. Druhá strana - Doplňujúce informácie, sa vypíše až pri skutočnom nástupe dieťaťa do ŠKD v septembri. Pokiaľ podávate Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD počas školského roka, vypisujete hneď aj Doplňujúce informácie na druhej strane. Údaje v Žiadosti sa vypíšu podľa rodného listu dieťaťa. Prosíme o uvedenie telefónnych čísel pre potreby komunikácie s vychovávateľkou.

Táto Žiadosť o prijatie dieťaťa do ŠKD sa podáva na celú dochádzku dieťaťa, nie je potrebné ju každý rok obnovovať.

Doplňujúce informácie o dieťati a zákonných zástupcoch dieťaťa + Informácie o rozsahu denného pobytu dieťaťa v ŠKD

Pokiaľ dieťa navštevuje ŠKD aj v ďalších ročníkoch, je potrebné na začiatku každého školského roka vypísať tlačivo Doplňujúce informácie + Informácie o rozsahu denného pobytu. Tak ako v 1. ročníku, aj v ostatných ročníkoch vypisujte údaje podľa rodného listu dieťaťa. Informácie o rozsahu pozostávajú z časti od koľkej do koľkej hodiny dieťa ŠKD v daný deň navštívi, kto ho z ŠKD vyzdvihne alebo či pôjde domov samo. V ďalšej časti sa do príslušného dňa napíše názov záujmového útvaru (krúžku), resp. ZUŠ, ktoré dieťa navštevuje a čas od koľkej do koľkej hodiny tam bude.

Žiadosť o ukončenie dochádzky dieťaťa do ŠKD

Pokiaľ už nemáte záujem, aby Vaše dieťa navštevovalo ŠKD, vyplníte tlačivo Žiadosť o ukončenie dochádzky dieťaťa do ŠKD. Túto žiadosť môžete podať v priebehu školského roka, alebo na začiatku nového školského roka.

Žiadosť o obnovenie dochádzky dieťaťa do ŠKD

Pokiaľ už dieťa navštevovalo ŠKD a došlo k ukončeniu jeho dochádzky, môžete podať žiadosť o obnovenie dochádzky do ŠKD.

Splnomocnenie

Tlačivo Splnomocnenie je potrebné pre osobu, ktorá nie je uvedená v Informáciách o rozsahu denného pobytu dieťaťa v časti Spôsob odchodu dieťaťa v ŠKD.

Žiadosť o zmenu v dochádzke dieťaťa do ŠKD

Tlačivo Žiadosť o zmenu v dochádzke dieťaťa do ŠKD použijete vtedy, keď potrebujete zmeniť čas príchodu a odchodu dieťaťa z ŠKD.