• ŠKD

• Kreslíme a pracujeme

• Svoj čas v školskom klube vypĺňame rôznymi aktivitami. Veď sa pozrite.

• Jar zavítala aj k nám

• Aj do školského klubu detí zavítala jar. Deti tvorili a pripravovali sa už aj na Veľkú Noc. Občas aj niečo budovali.

• Pani ZIMA zavítala aj k nám

• Aj k nám zavítala pani ZIMA. V školskom klube sme tvorili a čakali na Mikuláša tvorením čižmičky a tiež sa už chystáme na Vianoce.

• Návšteva v obecnej knižnici

• Ani žiaci v školskom klube nezaháľajú. V novembri navštívili obecnú knižnicu, kde si po úžasnej besede prezreli nové publikácie, ktoré knižnica ponúka. Samozrejme, že nesmela chýbať ani aktivita spojená s prvou nádielkou snehu.

• Beseda s policajtkou

• Do nášho školského klubu dnes zavítala pani policajtka, ktorá s deťmi viedla besedu o správaní sa v škole. Deťom sa beseda veľmi páčila a pani policajtku pozvali na ďalšiu besedu.

• Začíname v škd

• Aj v školskom roku 2023/2024 si budeme v našom školskom klube tvoriť a vymýšľať rôzne novoty. Koniec leta a krásnu jeseň sme trávili v triede a v areáli školy.

• Návšteva obecnej knižnice

• Dňa 23. marca 2023 žiaci zo školského klubu navštívili obecnú knižnicu, kde im náš žiak, Richard Zlatnický, odprezentoval rozprávku Chalúpka na vŕšku podľa večerníčka Šárky Váchovej. Malí čitatelia odchádzali plní zážitkov.

• Prvý jarný deň

• Prvý jarný deň sme strávili na čerstvom vzduchu a skrášlili sme náš chodník pri škole

• Mladí experimenti

• Príprava na Veľkú noc

• Naši šikovní žiaci si už vo veľkom pripravujú krásnych zajačikov na veľkonočné sviatky.